TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: more
hu: tovább

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Mode
hu: Mód

en: Line
hu: Sor

en: Desc
hu: Csökk

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Function
hu: Függvény

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Column
hu: Oszlop

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
