TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
