TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: more
jv: pepaké

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Line
jv: Baris

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Function
jv: Fungsi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Context
jv: Konték

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
