TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Development
ne: विकास

en: more
ne: धेरै

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: URL
ne: यूआरएल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Mode
ne: प्रकार

en: Line
ne: रेखा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
