TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: more
nl: meer

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Location
nl: Locatie

en: Mode
nl: Modus

en: Line
nl: Lijn

en: Desc
nl: Aflopend

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Function
nl: Functie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Column
nl: Kolom

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
