TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: more
pl: więcej

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Mode
pl: Tryb

en: Line
pl: Linia

en: Desc
pl: Malejąco

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Function
pl: Funkcja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Context
pl: Kontekst

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Column
pl: Kolumna

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
