TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: more
ro: mai multe

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: Mode
ro: Mod

en: Line
ro: Linie

en: Desc
ro: Descendent

en: Arguments
ro: Argumente

en: Function
ro: Funcţie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Messages
ro: Mesaje

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Column
ro: Coloană

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
