TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: more
ru: ещё

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: Mode
ru: Режим

en: Line
ru: Линия

en: Desc
ru: По убыванию

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Function
ru: Функция

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Messages
ru: Сообщения

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Context
ru: Контекст

en: Offset
ru: Пропустить

en: Column
ru: Колонка

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
