TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: more
si: තවත්

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
