TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: more
sr: још

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Sort by
sr: Сортирај по
