TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Mode
ta: முறை

en: Line
ta: வரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Context
ta: சூழல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
