TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: more
te: మరిన్ని

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Context
te: సందర్భం

en: - All -
te: - అన్ని -
