TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Development
am: ልማት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
