TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Development
az: Develop

en: more
az: daha çox

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Location
az: Məkan

en: Mode
az: Rejim

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Column
az: Sütun

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
