TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: more
fi: lisää

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Mode
fi: Tila

en: Line
fi: Rivi

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Function
fi: Funktio

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Messages
fi: Viestit

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Context
fi: Konteksti

en: Column
fi: Palsta

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
