TraceKit (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Development
fr: Développement

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Filter
fr: Filtrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Line
fr: Ligne

en: Function
fr: Fonction

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Context
fr: Contexte

en: Offset
fr: Décalage

en: Column
fr: Colonne

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
