TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: more
gl: máis

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Mode
gl: Modo

en: Line
gl: Liña

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Function
gl: Función

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Context
gl: Contexto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Column
gl: Columna

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
