TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: more
hi: और भी

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: URL
hi: यूआरएल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Location
hi: स्थान

en: Mode
hi: प्रकार

en: Line
hi: रेखा

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Messages
hi: संदेश

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Context
hi: संदर्भ

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
