TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: more
lt: daugiau

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Mode
lt: Būdas

en: Line
lt: Eilutė

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Context
lt: Kontekstas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
