TraceKit (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Context
th: บริบท
