TraceKit (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: more
uk: ще

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Mode
uk: Режим

en: Line
uk: Рядок

en: Desc
uk: Спад

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Function
uk: Функція

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Messages
uk: Повідомлення

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Context
uk: Контекст

en: Offset
uk: Зміщення

en: Column
uk: Колонка

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
