Track da files (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Size
be: Памер

en: Time
be: Час

en: Filename
be: Назва файла

en: Attachment
be: Дадатак

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: File size
be: Памер файла

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Browser
be: Браўзер

en: comment
be: каментар

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
