Track da files (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: content
he: תוכן

en: Size
he: גודל

en: Time
he: זמן

en: Filename
he: שם קובץ

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: File size
he: גודל קובץ

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Counter
he: מונה

en: Browser
he: דפדפן

en: User name
he: שם משתמש

en: comment
he: תגובה

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: No name
he: ללא שם

en: View more
he: צפה בעוד

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
