Track da files (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Size
fa: اندازه

en: Time
fa: زمان

en: Filename
fa: نام فایل

en: Attachment
fa: پیوست

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Counter
fa: شمارنده

en: Browser
fa: مرورگر

en: User name
fa: نام کاربری

en: comment
fa: نظر

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: No name
fa: بدون نام

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
