Track da files (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Size
sq: Madhësia

en: Time
sq: Ora

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: comment
sq: komenti

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
