Track da files (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: content
fil: nilalaman

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel

en: File size
fil: Laki ng talaksan
