Track da files (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Time
mn: Цаг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Browser
mn: Хөтөч
