Track da files (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Size
sr: Величина

en: Time
sr: Време

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник
