Track da files (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: content
fi: sisältö

en: Size
fi: Koko

en: Time
fi: Aika

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Attachment
fi: Liite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Counter
fi: Laskuri

en: Browser
fi: Selain

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: comment
fi: kommentti

en: Default display
fi: Oletusnäkymä

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: No name
fi: Ei nimeä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: IP address
fi: IP osoite

en: Custom link text
fi: Kustomoitu linkkiteksti

en: Referer
fi: Viittaaja

en: User information
fi: Käyttäjätiedot

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).

en: Path id
fi: Polun id
