Track da files (7.x-1.10) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: content
is: innihald

en: Size
is: Stødd

en: Time
is: Tíð

en: Path
is: Leið

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Created
is: Stovnað

en: Roles
is: Leiklutir

en: comment
is: viðmerking

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari
