Track da files (7.x-1.10) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: content
ka: კონტენტი

en: Size
ka: ზომა

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Roles
ka: როლები

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი
