Track displayed files (7.x-1.11) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: content
fil: nilalaman

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel

en: File ID
fil: ID ng talaksan

en: File size
fil: Laki ng talaksan

en: IP address
fil: Tirahang IP
