Track displayed files (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: content
mn: агуулга

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Time
mn: Цаг

en: Path
mn: Зам

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: File ID
mn: Файл ID

en: Browser
mn: Хөтөч

en: IP address
mn: IP хаяг
