Track displayed files (7.x-1.11) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Size
sr: Величина

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: IP address
sr: IP адреса
