Track da files (7.x-1.2-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
