Track da files (7.x-1.2-beta1) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: content
no: innhold

en: Size
no: Størrelse

en: Time
no: Tid

en: Filename
no: Filnavn

en: Attachment
no: Vedlegg

en: Created
no: Opprettet

en: Roles
no: Roller

en: File size
no: Filstørrelse

en: Original image
no: Originalt bilde

en: Counter
no: Teller

en: Browser
no: Nettleser

en: User name
no: Brukernavn

en: comment
no: kommentar

en: Related content
no: Relatert innhold

en: Anonymous user
no: Anonym bruker

en: No name
no: Ingen navn

en: View more
no: Vis mer

en: Platform
no: Plattform

en: Image style
no: Bildestil

en: None (original image)
no: Ingen (originalt bilde)

en: Image style: @style
no: Bildestil: @style
