Track da files (7.x-1.2-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Size
ps: كچه

en: Time
ps: وخت

en: Attachment
ps: نښل

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: User name
ps: کارن نوم

en: No name
ps: نوم نشته
