Track da files (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Size
bn: সাইজ

en: Time
bn: সময়

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Browser
bn: ব্রাউজার
