Track da files (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Size
gl: Tamaño

en: Time
gl: Hora

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Attachment
gl: Anexo

en: Created
gl: Creado

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Counter
gl: Contador

en: Browser
gl: Navegador

en: User name
gl: Nome de usuario

en: comment
gl: comentario

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: No name
gl: Sen nome

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
