Track da files (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್

en: time
kn: ಸಮಯ
