Track da files (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
