Track da files (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Size
et: Suurus

en: Time
et: Aeg

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Attachment
et: Manus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: File ID
et: Faili ID

en: File size
et: Faili suurus

en: Original image
et: Algne pilt

en: Counter
et: Loendur

en: Browser
et: Brauser

en: User name
et: Kasutajanimi

en: comment
et: kommentaar

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: IP address
et: IP-aadress

en: View more
et: Vaata veel

en: Referer
et: Viitaja

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Path id
et: Teekonna id
