Track da files (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: content
ja: コンテンツ

en: Size
ja: サイズ

en: Time
ja: 時間

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Attachment
ja: 添付

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: File ID
ja: ファイルID

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Counter
ja: カウンター

en: Browser
ja: ブラウザー

en: User name
ja: ユーザー名

en: comment
ja: コメント

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: No name
ja: 名前なし

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Referer
ja: リファラー

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: File mime
ja: ファイルの MIME

en: Path id
ja: パスID
