Track da files (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: content
km: មាតិកា

en: Size
km: ទំហំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
