Track da files (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: content
nl: inhoud

en: Size
nl: Grootte

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Roles
nl: Rollen

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Counter
nl: Teller

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: comment
nl: reactie

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: No name
nl: Geen naam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: IP address
nl: IP-adres

en: View more
nl: Lees meer

en: Referer
nl: Verwijzing

en: User information
nl: Gebruikersinformatie

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: File mime
nl: Bestands-MIME

en: Path id
nl: Pad-ID
