Track da files (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: content
nn: innhald

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller

en: comment
nn: kommentar
