Track da files (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Size
cs: Velikost

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Attachment
cs: Příloha

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: File ID
cs: ID souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: comment
cs: komentář

en: Related content
cs: Související obsah

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: No name
cs: Beze jména

en: Entity type
cs: Typ entity

en: IP address
cs: IP adresa

en: time
cs: čas

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
