Track da files (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: content
da: indhold

en: Size
da: Størrelse

en: Time
da: Tid

en: Path
da: Sti

en: Filename
da: Filnavn

en: Attachment
da: Bilag

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Roles
da: Roller

en: File ID
da: Fil-ID

en: File size
da: Filstørrelse

en: Original image
da: Originalt billede

en: Counter
da: Tæller

en: User name
da: Brugernavn

en: comment
da: kommentar

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: No name
da: Intet navn

en: Entity type
da: Entity-type

en: IP address
da: IP-adresse

en: View more
da: Vis mere

en: Referer
da: Henviser

en: User information
da: Brugerinformation

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller

en: Add to every role except the selected ones
da: Tilføj til alle roller undtagen de valgt

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
da: Hvis ingen af rollerne er valgt spores alle brugerne. Hvis en bruger har en af de valgte roller vil den pågældende bruger blive sporet (eller ikke, afhængigt af indstillingerne ovenfor).

en: File mime
da: Fil mime

en: Path id
da: Sti ID
