Track da files (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Size
eo: Grandeco

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj

en: comment
eo: komento

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Image style
eo: Bilda stilo
