Track da files (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: content
hr: sadržaj

en: Size
hr: Veličina

en: Time
hr: Vrijeme

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Attachment
hr: Prilog

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Roles
hr: Uloge

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Counter
hr: Brojač

en: Browser
hr: Preglednik

en: comment
hr: komentar

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: IP address
hr: IP adresa

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
